JUser: :_load: Не може да бъде зареден потребител с номер: 923
Сряда, 22 Март 2017 11:06

Предстои втори кръг на „Царевска лига“

Оценете
(1 глас)

След успешния старт на първото издание на "Царевска лига", проведен на 18 март, организаторите от Сдружение "Вело Царево", с подкрепата на Община Царево, имат щастието да обявят датата за провеждане на второто от серията от пет колоездачни състезания. За 01 април (не на шега)2017г. е насрочен вторият кръг от това първенство за ученици, който кръг ще представлява индивидуално състезание за най-добро време, за направата на пълна обиколка на пистата на градския стадион в гр. Царево. Освен към включилите се в първата проява 14 деца, които я превърнаха в истински празник, отправяме покана и към всички останали ученици, които желаят да премерят сили помежду си. Най-добрият колоездач ще спечели голямата награда - нов велосипед, класираните на второ и трето място ще получат съответно аксесоари за велосипед и каска.